Co nas wyróżnia

Działalność Senseo jest innowacyjna – oznacza to, że proponowane przez nas usługi mają w sobie elementy, których nie spotkacie nigdzie indziej. Innowacyjność Senseo można opisać w trzech obszarach: Wyposażenie, Sposób realizacji (tzw. know how), Dostępność.

1 Wyposażenie:

 • Nowoczesny gabinet – miłe otoczenie, które pozwala skupić się na swoich myślach, sprzyja rozmowie i pracy. To miejsce zaprojektowano tak by zbędne bodźce nie rozpraszały uwagi. 
 • Fotel masujący – to urządzenie, które dopasowując się do sylwetki pozwala rozluźnić bloki mięśniowe, aktywizuje receptory, rozgrzewa, relaksuje umysł, pobudza ciało podczas wsłuchiwania się w muzykę relaksacyjną.
 • Stymulator logopedyczny – to urządzenie wykorzystywane w terapii logopedycznej, które integruje funkcje użytkowe wielu aparatów m.in. amplifonu, wibratora logopedycznego, rezonatora, echokorektora mowy, analizatora głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych. 
 • StressEraser – przenośne urządzenie biofeedback HRV. StressEraser jest nowoczesnym urządzeniem medycznym wykorzystującym w pełni bezpieczny sensor, który pozwala na naukę synchronizacji pracy serca z oddechem.
 • Biofeedback Alive Clinical – program biofeedback służący do nauki relaksacji oraz wspomagający terapię psychologiczną i logopedyczną. Wersja programu "Clinical" dedykowana jest dla przychodni i gabinetów, jako narzędzie zwiększające efektywność treningu relaksacyjnego.

2 Sposób realizacji:

Terapia z relaksacją

W drodze naszych doświadczeń okazało się, że włączenie relaksacji daje lepsze, szybsze i trwalsze efekty terapii. Unikatowe połączenie tych dwóch elementów na bazie profesjonalnej wiedzy, specjalnych urządzeń i autorskich planów terapii jest tym, czego nie spotkacie w żadnych innych gabinetach terapeutycznych.

Kompleksowa terapia psychologiczno-logopedyczno-pedagogiczna 

Oferujemy możliwość kompleksowej terapii poprzez koordynację oddziaływań. Przykładem może być np. sytuacja, kiedy zaburzenia mowy u dziecka częściowo mają podłoże emocjonalne, a dodatkowo w celu wypracowania nowych nawyków potrzebny jest aspekt wychowawczy. Wówczas psycholog, pedagog i logopeda współpracują by uzyskać optymalny efekt.

3 Dostępność:

W odpowiedzi na potrzeby rynku poszerzyliśmy dostępność usług:

 • Oferta dla klienta indywidualnego jak i biznesowego (tj. placówek oświatowych, terapeutycznych, zdrowotnych).
 • Oferta dla dorosłych i dla dzieci  Jesteśmy przygotowani do terapii dzieci jak i terapii dorosłych. W szczególności na uwagę zasługuje terapia logopedyczna dla dorosłych po udarach, uszkodzeniach mózgu, gdzie nastąpił rozpad lub znaczne uszkodzenie systemu językowego.
 • Oferta zajęć grupowych dla dzieci  Umożliwiliśmy naszym klientom korzystanie z terapii pedagogicznej, logopedycznej w formie zajęć grupowych (2-4 osób), co pozwala klientom na obniżenie kosztów terapii, a ponadto na zaoszczędzenie jakże cennego dziś czasu.
 • Usługi z dojazdem do klienta  specjalnie na potrzeby osób mających trudności z dojazdem, zapracowanych, dla których czas gra istotną rolę.
 • Analiza sytuacji wychowawczej  Niekiedy sama porada specjalisty nie wystarcza by uporać się z trudnościami wychowawczymi, potrzebny jest asystent, który poprzez obserwację obiektywnie rozpozna problem i pomoże go skutecznie rozwiązać. W związku z tym poszerzyliśmy zakres usług pedagogicznych tak, by pedagog mógł być w kontakcie z rodziną przez cały tydzień w różnych codziennych sytuacjach. Taki wgląd pozwala na jak najbardziej rzetelne rozpoznanie problemu, a i dla rodziny jest to najskuteczniejsze wsparcie jakie mogą otrzymać w porównaniu do standardowych usług pedagogicznych dostępnych na rynku.
 • Pozycjonowanie cen – Jako jedyni na lokalnym rynku oferujemy ceny terapii logopedycznej w 3 wersjach: Standard, Premium*, Premium**. Każdy może wybrać najodpowiedniejszą dla siebie opcję.
 • Karta Rabatowa – Klienci korzystający regularnie z naszych usług otrzymują kartę rabatową, dzięki której co dziesiąta usługa jest gratis.